• +90 262 332 41 04
  • info@viesuaritma.com.tr

Arıtmalı Su Sebili

BMB 50 Su Arıtmalı Sebil

BMB-50 Su Arıtma cihazı, evleriniz de kullanabileceğiniz, hayatınızı kolaylaştıracak ve sağlığınızı koruyacak bir yapıya sahiptir. Şimdi sizlere tanıtacağımız arıtma cihazı ile artık mikroplardan arınmış, içindeki yararlı maddeleri öldürmeden suyu arıtan bu cihaz ile tanıştırmak istiyoruz. Cihazımızın modeli BMB-50 arıtma cihazıdır.
BMB-40 & BMB-50 su arıtmalı sebil ile artık tam anlamıyla sağlıklı olmayan plastik şişe ve damacana sularına dur diyebileceksiniz. Hem bu cihaz ile cebiniz rahatlayacak hem de içiniz rahat şekilde çeşmenizden çayınızı demleyebilecek, yemeklerinizi yapabilecek hem de içme suyu olarak kullanabileceksiniz. Cihazı kurdurduğunuz an itibariyle, daha önce bu kurulumu yaptırmadığınız için geçen zamana üzüleceksiniz.

Bu cihaz suyun içerisindeki minareleri öldürmeden, suyu en temiz haline kavuşturarak sizlere sunuyor. Tezgâh altına konulduğu için yer kaplamayan bu cihaz, mekânda da yer tasarrufu sağlıyor sizlere. Evlerde genelde tercih edilen ve ürün kalitesi açısından memnuniyet garantili bu cihazı isterseniz küçük işyerlerinde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Suyunuz kesildiği an da bile bu cihaz sizin su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde depolama alanına da sahiptir. Cihaz elektrik harcamadan kendi enerjisini üreterek, sessizce çalışır ve suyu arıtır.

Bu mucizevî cihazı alarak hem aile bütçenize katkıda bulunabilir, hem de çeşmeden su içmenin rahatlığına kavuşabilirsiniz. Artık yeterince sağlıklı olmayan plastik şişe ve damacana sularını bir yere atın. HR-800 ile tanışın.

Özellikler Açıklama
Ön Filtrasyon Luna Türü
Zar Luna Türü TFC 50 GPD
Musluk Mini Avrupa Tasarımlı Krom Musluk
Depo İçine Dahil
Pompa 75 GPD Yükseltici
with pH Stabilizer
Depo Pompası 10 LPM
Max. Dolu Tank 24 VDC Normalde Kapanan Solenoid Vana
Digital Kontrolcü Entegre Devre (IC) / Dijital Ekran
Sertifikalar TSE,CE,ISO,HYB,SSHYB
Filtre BMB-50
Spun 5 uM
CTO Blok Karbon
50 GPD Membrane