• +90 262 332 41 04
  • info@viesuaritma.com.tr

Tezgahaltı Su Arıtma Cihazı

HP 105 Su Arıtma Cihazı

HP-105 Su Arıtma cihazı, evleriniz de kullanabileceğiniz, hayatınızı kolaylaştıracak ve sağlığınızı koruyacak bir yapıya sahiptir. Şimdi sizlere tanıtacağımız arıtma cihazı ile artık mikroplardan arınmış, içindeki yararlı maddeleri öldürmeden suyu arıtan bu cihaz ile tanıştırmak istiyoruz. Cihazımızın modeli HP-105 arıtma cihazıdır.
HP-105 su arıtma cihazı ile artık tam anlamıyla sağlıklı olmayan plastik şişe ve damacana sularına dur diyebileceksiniz. Hem bu cihaz ile cebiniz rahatlayacak hem de içiniz rahat şekilde çeşmenizden çayınızı demleyebilecek, yemeklerinizi yapabilecek hem de içme suyu olarak kullanabileceksiniz. Cihazı kurdurduğunuz an itibariyle, daha önce bu kurulumu yaptırmadığınız için geçen zamana üzüleceksiniz.

Bu cihaz suyun içerisindeki minareleri öldürmeden, suyu en temiz haline kavuşturarak sizlere sunuyor. Tezgâh altına konulduğu için yer kaplamayan bu cihaz, mekânda da yer tasarrufu sağlıyor sizlere. Evlerde genelde tercih edilen ve ürün kalitesi açısından memnuniyet garantili bu cihazı isterseniz küçük işyerlerinde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Suyunuz kesildiği an da bile bu cihaz sizin su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde depolama alanına da sahiptir. Cihaz elektrik harcamadan kendi enerjisini üreterek, sessizce çalışır ve suyu arıtır.

Bu mucizevî cihazı alarak hem aile bütçenize katkıda bulunabilir, hem de çeşmeden su içmenin rahatlığına kavuşabilirsiniz. Artık yeterince sağlıklı olmayan plastik şişe ve damacana sularını bir yere atın. HR-800 ile tanışın.

Özellikler Açıklama
Ön Filtrasyon 2,5" x 10" Standart
Zar 1812 Tip TFC 60 GPD
Musluk Standart
Depo 3,2 Galon
Pompa 75 GPD Yükseltici
with pH Stabilizer
Sertifikalar TSE,CE,ISO,HYB,SSHYB
Filtre 105 106 108
Spun 5 uM
CTO Blok Karbon
Spun 1 uM
60 GPD Zar
Hindistan Cevizi Kabuğu Karbon
Mineral
Detoks
Alkalik